На цій сторінці розміщено вибрані тексти з паперової книги відгуків за перші 10 років роботи Музею (2005-2015).

Якщо Ви хочете залишити свій особистий відгук, це можна зробити на окремій сторінці сайту.

 


 

  Відгуки про Музей родинних професій

Втілилася в життя ще одна ідея Романа Михайловича Фабрики. Роман Михайлович з його нестримною енергією і масою ідей вміє довести до ладу масштабні проекти. І це без будь-якої допомоги з боку влади! І запалити інших до діяльності, і залишити для потомків ще один вагомий слід, ще одну сторінку життя нашої епохи. 

Христина Дувірак, художник, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ № 22 м. Івано-Франківськ

 

 

 

Вразила ідея і втілення її в життя п. Романом. Це щось нове у нашому місті. Таке розмаїття експонатів, і підібрані зі смаком і знанням справи. Оригінально, ново, чудово. 

Дарія Петречко, голова Івано-Франківського обласного громадського товариства «Бойківщина»

 

 

 

Приємно, що є люди, які дбають про збереження пам’яті, про своїх предків. Бажаю розбудовувати музей далі, а добрі і щедрі українські люди Вам допоможуть.

Ольга Бойчук, вчителька ЗОШ № 22 м. Івано-Франківськ

 

 

 

Шановний п. Романе, ми щиро здивовані і приємно вражені не стільки самою експозицією музею, що є унікальним явищем, здавалося б, неможливим у такому обмеженому просторі, не стільки майстерністю рук і творчою фантазією, скільки Вашою, п. Романе, цілеспрямованою сильною особистістю. 

«Що людина задумала, те повинна довершити за будь-яку ціну». Якби кожен з нас мав це гасло в своєму житті, то наша люба Україна стала б найдорожчою окрасою планети і нашою гордістю. 

Низький уклін Вам, пане Романе, 

від сім’ї Кіндратишиних — Анни, Володимира і їх сина Миколи. м. Детройт (США)

 

 

 

Знаємо, як важко зібрати стільки цікавих, цінних і корисних речей. Це унікальний музей з цікавою історією, з хвилюючим ставленням до професій своїх близьких і рідних. Кожна річ — це наше минуле. Ми бажаємо Вам залишатися таким енергійним, творчим, бажаючим передати людям свої знання. 

З повагою до вас ваші колишні сусіди З. А. Червінська, Н. М. Деменко

 

 

 

Дорогий друже Романе!

Друже-Творче!

На моїй дорозі бачилося великі й величні музеї, до моїх скронь стукали пам’яттю князі, королі, завойовники; я доторкався думкою до шедеврів минувшини. 

Нині Твоя Матуся з висоти непізнаного світу подумки взяла мене за руку — і привела мене до твоєї музейної мініатюри, де історія своєрідно розмовляє: час, що застиг у плузі, — час, що живе у комп’ютері; час, що застиг у рукомесному витворі, — час, що злетів до космічних вимірів!..

Диво має межі, а у філософській парадигмі воно — безмежжя. Твоє диво увібрало в себе знання, вміння, спрагу творення, — і втілилося у цей калейдоскоп експозиції: давнє, але не проминальне, сучасне — і первні майбуття! 

Нехай прибуває Тобі здоров’я; хай повниться збірня новими безцінними набутками. Повір: я тут знайшов ту оазу духовного виміру, з якої побільшує добро!

Господнього напуття на Твої золоті пороги! 

Від серця 

вдячний за багатство академік 

Володимир Качкан

 

 

 

Створення Музею родинних професій — унікальне явище у світовій культурі. Унікальне не тільки за своїм сенсом, але і за своїм енергетичним наповненням, історичним значенням. 

Блискучий розум, велика щира душа, творчий індивідуалізм п. Романа Фабрики запалюють серця, струни людських душ, викликають подив і захоплення! 

Тереза Кальмучин, заслужена артистка України, професор

 

 

 

Придумать «Музей родинних професій» мог только удивительный человек — мой дядя Роман Михайлович. Интересные, уникальные экспонаты. Я узнала массу нового о своих родных, об их бесчисленных способностях, умении, мастерстве. Почти каждого в нашей многочисленной родне можно назвать мастером на все руки! Я горжусь тем, что являюсь членом этой большой трудолюбивой, умелой семьи-родины.

Галина Керимова, м. Красноярськ (Росія)

 

 

 

Ми, вчителі і учні школи № 12, дуже вдячні Вам, Романе Михайловичу, за створений Вами Музей родинних професій, за цікаву, надзвичайно емоційну розповідь про професії Вашої родини. Завдяки Вам ми долучилися до минулого нашого народу, ще раз усвідомили, які талановиті наші люди, щедрі душею і серцем. Не може бути родинно-сімейного виховання без знання традицій власної родини, народу. 

8-Б клас ЗОШ № 12 

м. Івано-Франківськ

 

 

 

Я живу на Сході України, на Дніпропетровщині. Відвідала Музей родинних професій і дуже вражена такою людиною як Роман Михайлович, любов’ю до всього рідного — як минулого, так і сучасного. 

Є. Ф. Кудляк, м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.

 

 

 

Дослідження історії власного роду є досить важливим, адже впливає на виховання в людини почуття любові до своєї родини, патріотизму. 

Студенти групи У-32, У-33 Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

 

 

 

Вражені тим, що побачили в такому гарному, теплому родинному музеї. Маємо надію ще раз прийти в цей чудовий куточок родинності. Хочемо, щоб ця щира робота продовжувалась, розширювалась і не мала кордонів. Це музей добра і любові. Дякуємо.

5-А клас ЗОШ № 12, м. Івано-Франківськ

 

 

 

Музей родинних професій дійсно єдиний не тільки на Прикарпатті, а й в Україні, є унікальним не тільки експонатами, а й сим­волами благородних людських професій. Дуже вдячний п. Роману Фабриці за ініціативу, яка успішно втілена в життя.

Богдан Гаврилів, головний історик міста, голова обласної спілки краєзнавців, доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

 

 

 

У родині, мабуть, кожній мав би бути такий музей. Але здогадався і спромігся зробити таке диво тільки Роман Фабрика — і я пишаюся тим, що в нашому журналістському сімействі є такий неординарний чоловік. 

Серед 150 професій, які представлені в музеї, лише він один — репортер, як сам себе називає. 

Хай Бог дарує йому довгі літа, а музеєві — століття. 

Надія Романюк

 

 

 

Це диво, скільки праці, душі вкладено в музей. Зібрана колекція унікальна. Тут є все: від далекої давнини — до сьогодення. Великий уклін засновнику п. Роману.

Ігор Кисілевський

 

 

 

Наверное, надо обладать и талантом коллекционера, и природным вкусом, и вдохновением настоящего художника. Все воплощено в универсальном таланте Романа Михайловича. Талантливая земля рождает талантливых людей. Желаю Вам здоровья, благополучия, неиссякаемой энергии и исполнения всех Ваших далеко идущих планов. С любовью и уважением 

Елена Крипак, гостья из Беларуси

 

 

 

Диву даєшся, як же треба любити і знати свій родовід, щоб передати на мікроскопічній площі захоплення 150 професіями, якими володіли твої предки і вся родина. У вихованні нашого молодого покоління родинний музей п. Романа Фабрики є неоціненною базою.

Ганна Карась, заслужений працівник культури України, професор, кандидат педагогічних наук

 

 

 

Сила і слава Батьківщини починається із пам’яті про свій родовід і свій оберіг. Тому даний музей є витвором не тільки митця, а й патріота свого роду і своєї Батьківщини — України. 

М. Слепко, голова благодійного фонду ім. П. Орлика

 

 

 

Музею родинних професій п. Романа Фабрики — перша річниця. Пане Романе! Ви унікальний чоловік, натхненний до праці. І найголовніше — що вмієте запалити інших. Вашим ідеям, задумам немає меж. Нехай так триває на многії і благії роки! Вітаю із річницею музею!

З любов’ю, Ваша Марічка Солодчук

 

 

 

Цей музей, як на мою думку, повинен стати історичною пам’яткою для підростаючого покоління. Нехай наші діти та внуки виховуються на побаченому в музеї родинних професій п. Фабрики. З повагою,

Є. М. Перчак, м. Івано-Франківськ

 

 

 

Дорогий Романе Михайловичу! Ви не перестаєте дивувати нас своїми невтомними ідеями і безконечним ентузіазмом. Дивуйте й надалі. Тіште своїми доробками. З шаною, 

Леся Лісконог

 

 

 

Як треба любити свою родину, щоб довгі роки збирати найменші дрібнички з життя дорогих Вам людей. Це так зворушливо. Це історія родини. Вам і всій Вашій родині всякого гаразду і щастя. 

В. Марченко, м. Нікополь Дніпропетровської обл. 

 

 

 

Диво з див… Скільки музеїв світу бачила, а цей схвилював до сліз. Яка любов до життя, до всього сущого на Землі! Добра Вам і щастя!

Надія Семенкович, заслужений журналіст України, редактор програм ОТБ «Галичина»

 

 

 

Щиро схвильований усім побаченим. Шість років тому я був тут з дружиною. І за цей час Ви зовсім не змінилися. Я не знаю, з яких джерел, пане Романе, Ви черпаєте таку гігантську енергію, але вона захоплює. Заворожує кожного простого відвідувача. 

Пане Романе, дай Вам, Боже, і всій Вашій родині міцного-міцного здоров’я і бути надалі таким енергійним і таким великим життєлюбом, яким Ви є зараз. Я обіцяю, що з Торонто привезу щось таке, що теж знайде своє місце у Вашому родинному музеї. 

З повагою, Ваш прихильник Богдан Луців, м. Торонто (Канада)

 

 

 

Приємно здивовані Вашим родинним музеєм і зацікавлені Вашою щирою розповіддю. Велике спасибі за Вашу патріотичність, за безмежність знань і зібрані унікальні речі. З повагою, 

студенти групи ЕКМ-03 Інституту менеджменту та економіки «Галицька академія»

 

 

 

Зібрані в музеї раритети допомагають відвідувачеві зрозуміти багатогранність і глибину душі людини, яка його створила. Побажання Роману Михайловичу здоров’я, натхнення та ентузіазму, щоб ще довго міг дивувати, захоплювати, творити для людей.

Оксана Смага, м. Івано-Франківськ

 

 

 

Делегація бібліотекарів з воєводської публічної бібліотеки м. Ополє мала честь відвідати Музей родинних професій. Бракує слів, щоб висловити наші почуття. Господар зібрав цінні документи, але насамперед вклав у них своє серце і віддає всього себе в його утримання та подальший розвиток.

Тадеуш Хробер, директор бібліотеки, Анна Сливінська, Тадеуш Нізьол, Тадеуш Завінський

 

 

 

Я вражений! Стільки унікальних речей, які не побачити більш ніде! Та найголовніше — це любов, з якою ви облаштували музей. Дякую Вам за теплу зустріч. Щоразу, згадуючи Івано-Франківськ, думатиму про Вас. 

Сашко Білокобильський, м. Луганськ

 

 

 

Музей родинних професій — унікальне рішення, що вперше завдяки невтомному ініціатору заповнила прогалину у світовій музейній справі. Вдячний і сповнений приємних вражень, а також, подивований, покидаю цю прекрасну садибу.

З пошаною, Августин Басюк, художник і скульптор

 

 

 

Приємно вражені побаченим. Музей родинних професій унікальний. Сьогодні надзвичайно потрібний для підростаючого покоління, він є містком між минулим і сучасним. Унікальні експонати музею викликають захоплення подвижницькою працею його власника — пана Романа Фабрики. 

З глибокою вдячністю та пошаною, працівники Літературного музею Прикарпаття

 

 

 

Большое спасибо за проведенную экскурсию создателю уникального «Музею родинних професій». Любовь к жизни и ее проявлениям у Романа Михайловича заразительна! Посещение музея и общение с автором заражает оптимизмом и желанием внести свою маленькую лепту в развитие музея. 

И. К. Брунович, м. Санкт-Петербург (Росія)

 

 

 

Через живий канал творчої любові Романа Фабрики промовляють його предки до нас із сьогодення. Цей музей є результатом творіння людини і Духу істини. Низький уклін за творчість і натхнення. Незабутньо і неперевершено. Хай щастить!

Сім’я Андрощуків, Рівненська обл.

 

 

 

Цікава, захоплююча розповідь пана Фабрики зацікавила усіх присутніх своїм патріотизмом, Бажаємо Роману Михайловичу творчих звитяг щодо подальшої цікавої і плідної роботи. А найголовніше — доброго і міцного здоров’я, щоб ще довго-довго прославляти Україну. З повагою і найкращими побажаннями, 

Юрій Томин, кандидат історичних наук, доцент

 

 

 

Вражена силою духу, мудрістю, щирим серцем. Тепер пишатимусь, що знайома з цією чудовою родиною. Я щаслива, що долучилася до їх чудового, цікавого молодого життя! Вони — гордість країни, не заради нагород, заради життя!

Світлана Лунгор, репортер телеканалу «СТБ»

 

 

 

Шановний Романе Михайловичу, створивши своїм розумом і натхненною працею Музей родинних професій, Ви духовно збагатили наступні покоління українців.

З повагою, Зіновій Сочавський

 

 

 

Ваш музей — це маленький куточок нашої України. Ми потрапили в дитинство наших батьків. Дякуємо за приємні спогади. 

Працівники Тисменицької районної споживчої кооперації

 

 

 

У нашому краї так бракує родинної пам’яті. Тому дякую за те, що Ви так бережливо ставитеся до пам’яті своїх дідів і батьків. Я цьому ще тільки вчуся і починаю цікавитися історією своєї родини та Слобожанщини. 

Наталія, м. Харків

 

 

 

Щиро вдячні за огляд чудового родинного музею, за прекрасну розповідь про сімейні реліквії та професії. Успішного Вам розширення музею та творчої наснаги!

Інна, Ірина, Яніна — студентки Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренка

 

 

 

Прекрасно, що є люди, які роблять історію не мертвою наукою, а живим і близьким шматочком життя. Відразу хочеться і собі поритися в шухлядах, віднайти речі своїх батьків і дідусів, переглянути їх, поставити на видне місце. 

Родина Терпиловських

 

 

 

Коли в дитинстві я бігав по чужих садах з тобою, Романе, то ніколи не передбачав, що я бігаю з генієм! Це надзвичайне враження, яке я не отримував ніколи! Скільки це треба мати фантазії, енергії, настирливості! 

З дружиною ми щиро вдячні за екскурсію, за ту насолоду, яку ми отримали сьогодні!

Твій друг дитинства Євген і його дружина Раїса

 

 

 

Шановний п. Романе, бажаю процвітання Вашому музею. Недаремно Ваш музей в рейтингу журналу «Фокус» займає третє місце.

Оксана Левицька

 

 

 

Очень важно для подрастающего поколения сохранить культуру своего народа. Ваш музей позволяет не только знать, но и увидеть уникальные вещи быта нашего народа. 

Мы, луганчане, с интересом ознакомились с экспонатами Вашего музея. Народные традиции, предметы быта и здесь, на Ивано-Франковщине, и у нас в Луганске очень близки. 

С уважением, делегация Луганской области (руководители О. Коваленко и С. Новикова)

 

 

 

Вражена кількістю експонатів, красою і різноманітністю самого музею. Такий музей єдиний не тільки в Україні, а й, напевно, в Європі та й у світі. Вдячна п. Роману і його родині. Я вас дуже люблю. 

Зоя Синюк (Тафтай), м. Монреаль (Канада)

 

 

 

Яке щастя, що є люди, які настільки люблять свій край, своїх людей і на ділі роблять все, щоб ми знали, любили і поважали свою країну, своїх предків, їх працю. Дякую. Вклоняюсь.

Світлана Радащук, м. Київ

 

 

 

Очень уютный музей. Благодаря ему вспоминаешь своих родителей, дедов. Накатывает гордость за них. Очень замечательно, что основатель музея сохранил память о своих близких благодаря вещам, к которым долгое время прикасались их руки. 

Семья Явных из Запорожья

 

 

 

Музей родинних професій — унікальний за своїм задумом. Він має науковий і пізнавальний характер. В ньому представлені рідкісні експозиції з історії, культури і мистецтва рідного краю й України в цілому. Роман своєю винятковою працею, колосальними ідеями і задумами показав, що людина своїми руками може творити чудеса. 

Друже Романе, продовжуй працювати в тому ж дусі і дивувати відвідувачів своїми виставками — неповторними і захоплюючими. 

Твій колега і товариш Михайло Морквич 

 

 

 

В такие музеи хочется приходить еще не раз. В них можно узнать намного больше, чем в шаблонных музеях. 

Семья Воронезевых (Игорь, Татьяна, Никита), м. Київ

 

 

 

Музей дозволив пірнути в історію українського ремесла та фольклору. Дякуємо господарям за теплий прийом, за цікаві розповіді. 

Максим Темеров, Настя Черкашина, м. Київ

 

 

 

Благодарим за увлекательный рассказ и чудесную экскурсию. Многие старинные вещи мы увидели впервые. Впечатления нас переполняют! Дома будем делиться тем, что каждый из нас видел в Вашем замечательном, единственном музее. Спасибо за тепло и радушие Вашего дома! 

Вика, Максим, Влад, Валерия и Лариса, м. Донецьк

 

 

 

Вашим предкам і родині можна тільки позаздрити, що у них є така людина, як Ви, Романе Михайловичу. Дуже Вам вдячні за прекрасну подорож у минуле. 

Наталя і Степан Возняки

 

 

 

Найголовніше в житті — зберегти пам’ять про своїх предків і пам’ятати про своє коріння. Ви займаєтесь благородною справою. Хай Господь дарує Вам довгі роки життя. 

Віталій Бабій

 

 

 

В котрий раз переконуюсь, що вогонь однієї людської душі — це не порожні слова, а найголовніший двигун та рушій нашого життя. 

Пан Роман — це натхненник, організатор, душа, серце, гід, екскурсовод, ватра. Не забуваймо, що без минулого немає майбутнього. 

Інна Крупник, Ігор Невгод, м. Київ

 

 

 

З гостемТаку кількість дивовижних речей може зібрати тільки людина з надзвичайним даром, даним від Бога. Я, як однофамілець, висловлюю щире «дякую» родині Р. М. Фабрики.

О. В. Фабрико, м. Київ

 

   На світлині справа: Орест Фабрико, інженер-будівельник з Києва, разом з Романом Фабрикою та його дружиною

 

 

 

 

 

 

Добрый день, уважаемый Роман Михайлович!

Начну с того, что напомню Вам о себе — я и моя семья были минувшим летом в Ивано-Франковске и посетили Ваш замечательный музей. Таким образом и состоялось наше знакомство. Мое имя Георгий, я врач, живу в Киеве. Когда мы были у Вас, Вы рассказывали о своих планах уделить внимание Вашей основной деятельности и собрать фототехнику, так как она неизменный и обязательный спутник журналиста, да и в целом играет важную роль в круговороте информации. Ну, и посему история и эволюция фототехники представляет немалый интерес как для сведущих, так и для непосвященных. Когда мы об этом говорили, я сказал, что располагаю дедовским фотоаппаратом «Зоркий». Вот сейчас наконец-то образовалось время и дошли руки, и я отыскал его в закромах, ну и еще один более современный, но тоже довольно оригинальный экземпляр — «Киев-30». Оба в рабочем состоянии, хоть и не идеальном, но думаю, вполне могут служить примерами этапов развития отечественной (советской) фототехники. Если Ваши планы не изменились и подобные экспонаты представляет интерес для Ваших намерений, то я с удовольствием передаю их в Ваше распоряжение. 

С уважением Георгий Асауленко

 

 

 

Дуже цікавий музей! Музей дозволив пірнути в історію українського ремесла та фольклору. Дякуємо господарям за теплий прийом, за цікаві розповіді. Будьте здорові, нехай Ваш музей процвітає.

Максим Темеров, Настя Черкашина, м. Київ. 4.08.2014

 

 

 

Огромное спасибо за экскурсию. Очень интересно было увидеть керамику, деревянные изделия, кованые образцы прошлого века. Если коротко — очень нескучный музей. Спасибо!!!

Полиенко Александр, г. Донецк. 18.05.2014

 

 

 

Щиро вражені Вашим унікальним музеєм, пане Романе. Прийміть наші побажання доброго здоров’я, сил та енергії у Вашій святій справі. 

Учасники ХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії — делегація Полтавської та Кіровоградської областей. 

 

 

 

Шановний пане Романе!

Ми дуже вдячні вам за цікаву розповідь. Дійсно вперше бачимо такий колоритний музей. Одразу видно, що сюди вкладено душу. 

Ви саме та людина, яка наповнює позитивом та націоналістичним духом!

Бажаємо Вам міцного здоров’я (щоб побільше туристів приїжджало і мали сили проводити екскурсії), наснаги та творчого натхнення!!! Успіхів та розвитку! Ще раз дякуємо! Будемо радити нашим туристам!

Віталіна Вевдюк, Тетяна та Андрій Капшуки. 25.07.2014

 

 

 

Музей нас безумно впечатлил. Здесь все разрешают потрогать, разобрать, это только приветствуется. Похожие экспонаты сейчас можно увидеть только в кино. Огромное спасибо семейству Фабрик за энтузиазм, силу воли и создание такого уникального музея. 

С огромной благодарностью из Одессы 

 

 

 

Незвичайний музей, незвичайний його збирач і впорядкувальник. Навіть немолодій людині є від чого здивуватися, не кажучи вже про молодь. Дай Боже цьому чудовому куточку Івано-Франківська ще довго служити людям.

Тетяна Макаровська, доцент Київського національного університету технології та дизайну

 

 

 

Краса! Стільки професій зібрати в одній кімнаті. Та ще й усе це — Ваші родинні реліквії. Спасибі, що створили таке затишне місце. Вам бажаю щастя й здоров’я, щоб Ваші діти і внуки Вас радували, музей розширявся й наповнювався новими експонатами! Удачі Вам!

Інна Свізєва. 21.08.2014

 

 

 

Дуже сподобався цей музей, цікава ідея. Цікава розповідь, багато зібрано експонатів. Дуже приємний власник музею, доброзичливий, чаєм пригостили, медом нагодували. Хочеться, щоб усі музеї та екскурсоводи були хоч трохи схожі, бо є багато музеїв, де беруть багато грошей і дають так мало інформації. Тут зовсім не так! Видно, що власник зацікавлений у цій справі, що це не заради грошей. Такого в наш час мало можна побачити.

Дуже вам дякую! Було дуже цікаво!

Ірина Святославівна Шумейко, Іван Анатолійович Псюк. 22.08.2014

 

 

 

Щиро дякуємо за цікаву і змістовну розповідь. Дякуємо за Вашу працю. Надзвичайно цікавий музей. Бажаємо наснаги, здоров’я і многая літ. 

Діти і вчителі Католицької школи. 3.06.2014

 

 

 

Найголовніше в житті — зберегти пам’ять про своїх предків і пам’ятати, звідки ти вийшов, пам’ятати своє коріння. Ви займаєтесь благородною справою. Нехай Господь дарує Вам довгі роки життя. Ви достойна людина.

Віталій Бабій. 1.09.2014

 

 

 

Надзвичайно сподобався музей. Я люблю дізнаватися про щось нове і рада, що в пана Романа дізналась про те, про що раніше не знала. Вразила професія дротаря, ніколи не думала, що таке буває, і вона, як на мене, досить цікава і потрібна. Бажаю музею процвітання, а панові Роману та його сім’ї — здоров’я. 

Ярослава Сидорук. 25.08.2014

 

 

 

Дуже вражені побаченим у Вашому музеї! Дай, Боже, Вам многая літа і міцного здоров’я! Надіємось поповнити Ваш музей цікавими експонатами до 10-річного ювілею. Хай Бог Вас береже! 

Вашим предкам і родині можна тільки позаздрити, що у них є така людина, як Ви! Дуже вам вдячні за прекрасну подорож у минуле!

Наталя та Степан Возняки. 1.09.2014

 

 

 

Дуже дякуємо Вам, пане Романе, за цікаву розповідь і чудову екскурсію. Ви молодець, що зберегли і зібрали докупи стільки цікавинок!

Успіхів Вам, міцного здоров’я та натхнення на багато років!

Оксана та ще четверо дівчат, м. Київ. 28.09.2014

 

 

 

Музей зігріває душу, навіює приємні спогади, дарує чудовий настрій. Дякую Вам, пане Романе, від усього серця дякую за ідею, за музей, за те, що Ви є!

З повагою Олег Купрієць, м. Київ. 

 

 

 

Дуже дякуємо вам за екскурсію, було дуже цікаво, ми почули багато чого нового для себе і побачили. Дякую за тепле привітання нас у вашій хаті і музеї. 

З повагою Коледж і Галицька академія. Катерина Назарова

 

 

 

У таку холодну погоду були дуже зігріті гостинністю пана Романа. Тут насправді стає зрозуміло, що таке родина. Дуже раді тому, що таке ставлення і такий ентузіазм підтримується. Многая літа!

І хай живе родинний музей Романа Фабрики!

Олександр Боровенський і друзі, м. Київ. 16.11.2014

 

 

 

Вельмишановний Роман Михайлович! Вельмишановна родина Фабрик!

У цей день, коли я дивився, слухав, відчував багатство Вашої душі, української душі, спогадів життя, батьківської турботи і синівської любові, я ще раз переконався: ми маємо що цінувати, берегти, любити і захищати — це наші родинні надбання, родинні професії, родинні цінності, це наше життя, життя наших дітей і внуків. 

Бережіть себе, свою творчість, свою людяність на багато-багато років.

Професор Ігор Вакалюк. 18.02.2015

 

 

 

Дуже дякуємо за цей музей. Це справжня знахідка для наступних поколінь і нашого безпосередньо. Незважаючи на прохолодну погоду, атмо­сфера тут тепла і затишна, сімейна. Хочеться рекомендувати і повертатись сюди знову і знову!

Сашко і Катруся. 23.11.2014

 

 

 

Дякуємо Вам за чудову екскурсію та за незабутні враження! Маєте чудовий музей, унікальне місце, що дарує цікаві історії та щирі емоції! 

Наснаги Вам, здоров’я, щастя, натхнення та нових відвідувачів!

Людмила та Олексій Принцевські з Харкова. 31.12.2014

 

 

 

Відвідали і відкрили для себе унікальний і неповторний самобутній музей. Вражає повага до праці людської, любов до людей, їх творчості, помислів і напрацювань, кмітливості. Велика дяка небайдужості і гостинності пана Романа Фабрики, його родині — дружині, дочці і синові — нашому колезі Роберту. 

Бажаємо їм здоров’я, наснаги і легкого здобутку нових експонатів.

З величезною повагою співробітники кафедри соціальної медицини, організації охорони здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету

професор Орина Зенонівна Децик,

доцент Ірина Василівна Стовбан,

доцент Наталія Борисівна Федорків. 20.01.2015

 

 

 

Я учениця 4-А класу. Оскільки я перейшла до старшої школи, то мені дуже цікава тема музею. Я завжди мріяла побувати у місці, де зібрано дуже багато історичних пам’яток. Цей музей — саме те місце.

В музеї дядечко Фабрика дуже гостинно нас прийняв. В музеї було дуже цікаво. Я бажаю, щоб музей продовжував розвиватися, і багато добрих цікавих відвідувачів.

З повагою Валерія Дуженько, м. Черкаси, с. Свидівок. 2.07.2015

 

 

 

Ми дуже раді, що відвідали музей. Дізнавшись про нього з Інтернету, одразу вирішили його відвідати, але навіть не підозрювали, що побачимо. Опис музею в Інтернеті не може передати ті емоції, які відчуває людина, знаходячись у музеї. 

В цьому музеї поєднуються минуле і сучасне, ти наче в «машині часу» — маєш змогу за час екскурсії перенестися з одного часу в інший, помандрувати в часі. Також з речей побуту ти маєш змогу уявити не лише епоху, а й людей, котрі могли ними користуватися. 

Я дуже вдячна автору ідеї та тим людям, котрі підтримували його в цій справі.

Щиро дякуємо Вам за Ваш музей і чудову екскурсію!

Олександр і Анастасія Тимохіни, м. Київ. 22.01.2015 

 

 

 

Я багато де був, багато музеїв бачив, але Музей сімейних професій справив на мене найбільше враження. Багато цікавих життєвих історій, котрі дуже сподобались. Сподіваюсь потрапити до Музею сімейних професій при наступному відвідуванні Станіслава.

Із щирою вдячністю за час та екскурсію, Антон Дикань, м. Київ. 22.05.2015

 

 

 

Будь-який музей тримається не тільки на автентиці речей, а й на автентиці духу. У «Музеї родинних професій» є найголовніше — Людина, яка всі ці речі зібрала. 

Євген Баран. 4.12.2014

 

 

 

Собирая яркие примеры, когда мои ровесники, переходя в категорию третьего возраста, находят новые сферы для проявления своих талантов, я нашел в Интернете Романа Михайловича.

И вот сейчас заканчивается первая встреча с этим замечательным человеком. Надеюсь, что наши встречи еще предстоят. Все переговорить мы не успели. Но главное я понял — в Ивано-Франковске у меня появился друг — родственная душа. Счастья, здоровья, всего самого доброго замечательной семье Фабрики.

Владимир Михайлович Богатырев. 26.01.2015

 

 

 

Потрапили до музею майже випадково, але були дуже вражені привіт­ністю господаря. Дуже багато цікавостей та дізналися більше про Карпатський край.

Романе Михайловичу, дякую Вам за цікаву розповідь та український дух.

Олена Рисіна, м. Донецьк (нині Вінниця). 30.05.2015

 

 

 

Шановний пане Романе Михайловичу!

Сьогоднішній день подарував мені зустріч з Великою людиною, про яку чув багато щирих і добрих слів від свого батька з раннього дитинства. 

Відчув справжню любов до людей і праці, яка випромінюється від Вас. Кожна деталь, кожен експонат Вашого музею несуть ідею, дихають історією, передають прийдешнім поколінням основу людського життя — працю, яка породжує життя. 

На невеликій площі музею занурюєшся у світ професій — від древності до сучасності. Часом навіть відчуваєш дотик рук тих людей, які багато років тому використовували ці засоби як предмети побуту і праці. 

Дякуємо за ваш талант Людини, Пошуковця, геодезиста людських душ та історій. 

Хай благословляє Вас Господь.

З повагою і вдячністю декан медичного факультету ІФНМУ професор Роман Яцишин. 18.02.2015

 

 

 

Просто унікальне місце! Ні хвилини не пошкодували, що витратили останні години в Івано-Франківську на зустріч з Вами. 

Бажаємо панові Роману та його музеєві відзначити ще не одну пам’ятну ювілейну дату! Дякуємо Вам!

Павло Олександрович Коваленко, м. Запоріжжя. 14.07.2015

 

Дорогой Роман Михайлович!

Разрешите выразить Вам восхищение и восторг от нашей встречи. Давно не приходилось встречать такого удивительного рассказчика и увлеченного своим делом, которому посвятил всю свою жизнь, человека.

Спасибо за интереснейший рассказ о Вашей замечательной семье, об истории Вашего трудолюбивого рода. Уникальный музей, созданный Вашими золотыми руками, оставляет незабываемое впечатление. 

Дай Бог Вам здоровья, вдохновения и сил в благородном деле просвещения молодого поколения. 

С уважением Лариса Богатырева, преподаватель, г. Донецк

 

 

 

Вельмиповажний Роман Михайлович і Ваша родина!

Вражений Вашою ідеєю, Вашим творчим витвором і дуже цінним, єдиним в нашій Україні музеєм, Вашим задумом. Щиро вдячний Вам за те, що дозволили відвідати Ваш музей. Цей день мені запам’ятається на все життя, тому що познайомився з видатною людиною, людиною-легендою міста, Прикарпаття, України. Нехай збудуться Ваші мрії, Ваші задуми реалізуються.

Здоров’я Вам, успіхів, довголіття.

З повагою Валерій Левченко. 18.02.2015

 

 

 

Шановний Романе Михайловичу!

Дякую Вам за таку безцінну подорож у професії та історію. У своєму житті багато подорожую, проте такого унікального музею не зустрічала ніде в Європі. Кожен експонат музею дає можливість поринути в історію унікальних професій. 

Бажаю Вам міцного здоров’я та розвитку вашому музею!

З найкращими побажаннями Вікторія Лапа, м. Дніпропетровськ 2.05.2015

 

 

 

Від щирого серця дякуємо за приємно проведений час. Стільки позитивних емоцій. Велика подяка та низький уклін Вам, Романе, за вашу доброту, щирість, відкритість. Дякуємо за найпрекрасніший музей історії професій. 

Довгих Вам років життя! Міцного здоров’я Вам та вашій родині.

Процвітання музею!!!

Щиро ваші сестри Ткачук — Ліза та Христина, м. Київ. 20.05.2015

 

 

 

Це ніби мандрівка у часі і просторі. Відчуття польоту та цілковитого спокою. Цей музей — справжнє відкриття для мене. Дякую Вам за гостину! Ви гарні люди. Бажаю вам розширювати експозицію.

Ольга Палько. 26.07.2015

 

 

 

Спасибо за удивительный мир нашего прошлого, в котором я узнала знакомые предметы, близкие вещи. Благодарю за искреннее гостеприимство, теплоту и душевность хозяев.

Наилучшие пожелания Вам, долгого и интересного пути Вашему музею. 

Детки Ульяна, Ярослава и Савва с мамой из Киева. 27.06.2015

 

 

 

Дякую пану Роману за його щиру розповідь. Вважаю, що він робить дуже гарну справу, що популяризує народну творчість, досконало та глибоко вивчає коріння свого народу та своєї родини. Нам є чому повчитись та брати приклад. Треба знати, дізнаватись та розповідати своїм дітям про свій рід, аби вони знали своє коріння і пишалися ним, незважаючи на їх походження та професію. 

Ще раз дякуємо, і нехай процвітає цей музей, а його справу продовжує його сім’я. Зичимо всім здоров’я та процвітання!

З повагою Світлана Ряховська, м. Запоріжжя. 30.07.2015

 

 

 

Дорогой Роман Михайлович!

Огромное счастье, что в мо­ей жизни появились такие замечательные люди. Как Вы заметили, мы долго готовились к этой встрече. Благодаря Вам этот день запомнился нам на всю жизнь. 

Дай Бог Вам долгих лет жизни! Исполнения всех желаний!

И помните: все будет хорошо.

С уважением Семья Кушнир — Наталья, Олег и Никита, г. Южный

 

 

 

Дуже вдячні пану Роману за цікаву екскурсію та розповідь. Одне з найцікавіших місць Івано-Франківська. Бажаємо автору та його гостинній родині міцного здоров’я, продовжувати втілювати мрії та нести світлі ідеї родини, щоб кожний намагався знати історію свого роду.

З повагою Олена Ковальчук, м. Київ. 20.07.2015

 

 

 

Внимание! Говорит Одесса!

Шоб моя жизнь была так же интересна, как ваш музей. Иногда простые вещи, собранные в коллекцию, становятся чудом.

Дай Вам Бог здоровья и долгих лет жизни. Спасибо за экскурсию и интересную беседу.

Виктория Пасечник, Роман Цокол. 11.08.2015

 

 

 

Хай з кожним роком квітне Ваша справа!

Хай не згасає успіху багаття!

Низький уклін за ваш талант і працю

Від імені усього Прикарпаття!

Працівники ТзОВ «Фірма «Надія»

 


 

Якщо Ви хочете залишити свій особистий відгук, це можна зробити на окремій сторінці сайту.

 

Із книги відгуків

 • Очень важно для подрастающего поколения сохранить культуру своего народа. Ваш музей позволяет не только знать, но и увидеть уникальные вещи быта нашего народа. Мы, луганчане, с интересом ознакомились с экспонатами Вашего музея. Народные традиции, предметы быта и здесь, на Ивано-Франковщине, и у нас в Луганске очень близки.
  С уважением, делегация Луганской области (руководители О. Коваленко и С. Новикова)
 • Музей родинних професій — унікальне рішення, що вперше завдяки невтомному ініціатору заповнила прогалину у світовій музейній справі. Вдячний і сповнений приємних вражень, а також, подивований, покидаю цю прекрасну садибу.
  З пошаною, Августин Басюк, художник і скульптор
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15