Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• В такие музеи хочется приходить еще не раз. В них можно узнать намного больше, чем в шаблонных музеях.
    Семья Воронезевых (Игорь, Татьяна, Никита), м. Київ
  • Ми дуже раді, що відвідали музей. Дізнавшись про нього з Інтернету, одразу вирішили його відвідати, але навіть не підозрювали, що побачимо. Опис музею в Інтернеті не може передати ті емоції, які відчуває людина, знаходячись у музеї. В цьому музеї поєднуються минуле і сучасне, ти наче в «машині часу» — маєш змогу за час екскурсії перенестися з одного часу в інший, помандрувати в часі. Також з речей побуту ти маєш змогу уявити не лише епоху, а й людей, котрі могли ними користуватися. Я дуже вдячна автору ідеї та тим людям, котрі підтримували його в цій справі.Щиро дякуємо Вам за Ваш музей і чудову екскурсію!
    Олександр і Анастасія Тимохіни, м. Київ. 22.01.2015