Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Вражені тим, що побачили в такому гарному, теплому родинному музеї. Маємо надію ще раз прийти в цей чудовий куточок родинності. Хочемо, щоб ця щира робота продовжувалась, розширювалась і не мала кордонів. Це музей добра і любові. Дякуємо.
    5-А клас ЗОШ № 12, м. Івано-Франківськ
  • Делегація бібліотекарів з воєводської публічної бібліотеки м. Ополє мала честь відвідати Музей родинних професій. Бракує слів, щоб висловити наші почуття. Господар зібрав цінні документи, але насамперед вклав у них своє серце і віддає всього себе в його утримання та подальший розвиток.
    Тадеуш Хробер, директор бібліотеки, Анна Сливінська, Тадеуш Нізьол, Тадеуш Завінський