Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Музей нас безумно впечатлил. Здесь все разрешают потрогать, разобрать, это только приветствуется. Похожие экспонаты сейчас можно увидеть только в кино. Огромное спасибо семейству Фабрик за энтузиазм, силу воли и создание такого уникального музея.
    С огромной благодарностью из Одессы
  • Це диво, скільки праці, душі вкладено в музей. Зібрана колекція унікальна. Тут є все: від далекої давнини — до сьогодення. Великий уклін засновнику п. Роману.
    Ігор Кисілевський