Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Шановний пане Романе! Ми дуже вдячні вам за цікаву розповідь. Дійсно вперше бачимо такий колоритний музей. Одразу видно, що сюди вкладено душу. Ви саме та людина, яка наповнює позитивом та націоналістичним духом!
    Віталіна Вевдюк, Тетяна та Андрій Капшуки. 25.07.2014
  • Вражені тим, що побачили в такому гарному, теплому родинному музеї. Маємо надію ще раз прийти в цей чудовий куточок родинності. Хочемо, щоб ця щира робота продовжувалась, розширювалась і не мала кордонів. Це музей добра і любові. Дякуємо.
    5-А клас ЗОШ № 12, м. Івано-Франківськ