Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Внимание! Говорит Одесса! Шоб моя жизнь была так же интересна, как ваш музей. Иногда простые вещи, собранные в коллекцию, становятся чудом. Дай Вам Бог здоровья и долгих лет жизни. Спасибо за экскурсию и интересную беседу.
    Виктория Пасечник, Роман Цокол. 11.08.2015
  • Я багато де був, багато музеїв бачив, але Музей сімейних професій справив на мене найбільше враження. Багато цікавих життєвих історій, котрі дуже сподобались. Сподіваюсь потрапити до Музею сімейних професій при наступному відвідуванні Станіслава.
    Із щирою вдячністю за час та екскурсію, Антон Дикань, м. Київ. 22.05.2015