Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Дякую пану Роману за його щиру розповідь. Вважаю, що він робить дуже гарну справу, що популяризує народну творчість, досконало та глибоко вивчає коріння свого народу та своєї родини. Нам є чому повчитись та брати приклад. Треба знати, дізнаватись та розповідати своїм дітям про свій рід, аби вони знали своє коріння і пишалися ним, незважаючи на їх походження та професію. Ще раз дякуємо, і нехай процвітає цей музей, а його справу продовжує його сім’я. Зичимо всім здоров’я та процвітання!
    З повагою Світлана Ряховська, м. Запоріжжя. 30.07.2015
  • Диво з див… Скільки музеїв світу бачила, а цей схвилював до сліз. Яка любов до життя, до всього сущого на Землі! Добра Вам і щастя!
    Надія Семенкович, заслужений журналіст України, редактор програм ОТБ «Галичина»