Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Музей нас безумно впечатлил. Здесь все разрешают потрогать, разобрать, это только приветствуется. Похожие экспонаты сейчас можно увидеть только в кино. Огромное спасибо семейству Фабрик за энтузиазм, силу воли и создание такого уникального музея.
    С огромной благодарностью из Одессы
  • Дуже сподобався цей музей, цікава ідея. Цікава розповідь, багато зібрано експонатів. Дуже приємний власник музею, доброзичливий, чаєм пригостили, медом нагодували. Хочеться, щоб усі музеї та екскурсоводи були хоч трохи схожі, бо є багато музеїв, де беруть багато грошей і дають так мало інформації. Тут зовсім не так! Видно, що власник зацікавлений у цій справі, що це не заради грошей. Такого в наш час мало можна побачити.
    Ірина Святославівна Шумейко, Іван Анатолійович Псюк. 22.08.2014