Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Музей зігріває душу, навіює приємні спогади, дарує чудовий настрій. Дякую Вам, пане Романе, від усього серця дякую за ідею, за музей, за те, що Ви є!
    З повагою Олег Купрієць, м. Київ.
  • Очень важно для подрастающего поколения сохранить культуру своего народа. Ваш музей позволяет не только знать, но и увидеть уникальные вещи быта нашего народа. Мы, луганчане, с интересом ознакомились с экспонатами Вашего музея. Народные традиции, предметы быта и здесь, на Ивано-Франковщине, и у нас в Луганске очень близки.
    С уважением, делегация Луганской области (руководители О. Коваленко и С. Новикова)