Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Внимание! Говорит Одесса! Шоб моя жизнь была так же интересна, как ваш музей. Иногда простые вещи, собранные в коллекцию, становятся чудом. Дай Вам Бог здоровья и долгих лет жизни. Спасибо за экскурсию и интересную беседу.
    Виктория Пасечник, Роман Цокол. 11.08.2015
  • Приємно вражені побаченим. Музей родинних професій унікальний. Сьогодні надзвичайно потрібний для підростаючого покоління, він є містком між минулим і сучасним. Унікальні експонати музею викликають захоплення подвижницькою працею його власника — пана Романа Фабрики.
    З глибокою вдячністю та пошаною, працівники Літературного музею Прикарпаття