Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Диву даєшся, як же треба любити і знати свій родовід, щоб передати на мікроскопічній площі захоплення 150 професіями, якими володіли твої предки і вся родина. У вихованні нашого молодого покоління родинний музей п. Романа Фабрики є неоціненною базою.
    Ганна Карась, заслужений працівник культури України, професор
  • Вразила ідея і втілення її в життя п. Романом. Це щось нове у нашому місті. Таке розмаїття експонатів, і підібрані зі смаком і знанням справи. Оригінально, ново, чудово.
    Дарія Петречко, голова Івано-Франківського обласного громадського товариства «Бойківщина»