Наприкінці 2015 року в івано-франківському видавництві «НВ Місто» друком вийшла книга про Музей родинних професій. Автор ідеї та упорядник – Заслужений журналіст України, засновник музею Роман Фабрика. У книзі зібрано багато інформації про музей, який існує вже цілих 10 років. За цей час у загальнонаціональній та регіональній пресі незвичному музеєві було присвячено чимало публікацій. У цьому виданні можна прочитати значну частину цих текстів та вибрані відгуки відвідувачів музею. А ще в книзі є відомості про інші цікаві музеї, які з'явилися на Прикарпатті протягом останніх років. Книга щедро ілюстрована сучасними та архівними фотоматеріалами, у тому числі на кольорових вклейках. Книгу можна придбати у господаря музею. Кожний покупець отримає автограф та побажання від автора.

Обкладинка книги про Музей

• Очень уютный музей. Благодаря ему вспоминаешь своих родителей, дедов. Накатывает гордость за них. Очень замечательно, что основатель музея сохранил память о своих близких благодаря вещам, к которым долгое время прикасались их руки.
    Семья Явных из Запорожья
  • Музей родинних професій — унікальне рішення, що вперше завдяки невтомному ініціатору заповнила прогалину у світовій музейній справі. Вдячний і сповнений приємних вражень, а також, подивований, покидаю цю прекрасну садибу.
    З пошаною, Августин Басюк, художник і скульптор