10 лютого 2016 року у найбільшій соціальній мережі світу з'явилася офіційна сторінка унікального Музею родинних професій. Адреса сторінки: https://www.facebook.com/profmuseum/ Лайкайте нашу сторінку, а ми будемо оперативно розповідати про новини Музею та публікувати цікаві історії та факти.

• Дякую пану Роману за його щиру розповідь. Вважаю, що він робить дуже гарну справу, що популяризує народну творчість, досконало та глибоко вивчає коріння свого народу та своєї родини. Нам є чому повчитись та брати приклад. Треба знати, дізнаватись та розповідати своїм дітям про свій рід, аби вони знали своє коріння і пишалися ним, незважаючи на їх походження та професію. Ще раз дякуємо, і нехай процвітає цей музей, а його справу продовжує його сім’я. Зичимо всім здоров’я та процвітання!
    З повагою Світлана Ряховська, м. Запоріжжя. 30.07.2015
  • Я живу на Сході України, на Дніпропетровщині. Відвідала Музей родинних професій і дуже вражена такою людиною як Роман Михайлович, любов’ю до всього рідного — як минулого, так і сучасного.
    Є. Ф. Кудляк, м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.