10 лютого 2016 року у найбільшій соціальній мережі світу з'явилася офіційна сторінка унікального Музею родинних професій. Адреса сторінки: https://www.facebook.com/profmuseum/ Лайкайте нашу сторінку, а ми будемо оперативно розповідати про новини Музею та публікувати цікаві історії та факти.

• Музей нас безумно впечатлил. Здесь все разрешают потрогать, разобрать, это только приветствуется. Похожие экспонаты сейчас можно увидеть только в кино. Огромное спасибо семейству Фабрик за энтузиазм, силу воли и создание такого уникального музея.
    С огромной благодарностью из Одессы
  • Делегація бібліотекарів з воєводської публічної бібліотеки м. Ополє мала честь відвідати Музей родинних професій. Бракує слів, щоб висловити наші почуття. Господар зібрав цінні документи, але насамперед вклав у них своє серце і віддає всього себе в його утримання та подальший розвиток.
    Тадеуш Хробер, директор бібліотеки, Анна Сливінська, Тадеуш Нізьол, Тадеуш Завінський