• Кращий музей, у якому я був. Ви не побачите картинних галерей, але побачите історію не одного покоління однієї родини. Господар та його сім'я - надзвичайно привітні та цікаві люди. Я раджу всім побувати тут :)
    Роман Савчук
  • Ми дуже раді, що відвідали музей. Дізнавшись про нього з Інтернету, одразу вирішили його відвідати, але навіть не підозрювали, що побачимо. Опис музею в Інтернеті не може передати ті емоції, які відчуває людина, знаходячись у музеї. В цьому музеї поєднуються минуле і сучасне, ти наче в «машині часу» — маєш змогу за час екскурсії перенестися з одного часу в інший, помандрувати в часі. Також з речей побуту ти маєш змогу уявити не лише епоху, а й людей, котрі могли ними користуватися. Я дуже вдячна автору ідеї та тим людям, котрі підтримували його в цій справі.Щиро дякуємо Вам за Ваш музей і чудову екскурсію!
    Олександр і Анастасія Тимохіни, м. Київ. 22.01.2015