• Дуже сподобався цей музей, цікава ідея. Цікава розповідь, багато зібрано експонатів. Дуже приємний власник музею, доброзичливий, чаєм пригостили, медом нагодували. Хочеться, щоб усі музеї та екскурсоводи були хоч трохи схожі, бо є багато музеїв, де беруть багато грошей і дають так мало інформації. Тут зовсім не так! Видно, що власник зацікавлений у цій справі, що це не заради грошей. Такого в наш час мало можна побачити.
    Ірина Святославівна Шумейко, Іван Анатолійович Псюк. 22.08.2014
  • Наверное, надо обладать и талантом коллекционера, и природным вкусом, и вдохновением настоящего художника. Все воплощено в универсальном таланте Романа Михайловича. Талантливая земля рождает талантливых людей. Желаю Вам здоровья, благополучия, неиссякаемой энергии и исполнения всех Ваших далеко идущих планов.
    С любовью и уважением, Елена Крипак, гостья из Беларуси