• Дякую пану Роману за його щиру розповідь. Вважаю, що він робить дуже гарну справу, що популяризує народну творчість, досконало та глибоко вивчає коріння свого народу та своєї родини. Нам є чому повчитись та брати приклад. Треба знати, дізнаватись та розповідати своїм дітям про свій рід, аби вони знали своє коріння і пишалися ним, незважаючи на їх походження та професію. Ще раз дякуємо, і нехай процвітає цей музей, а його справу продовжує його сім’я. Зичимо всім здоров’я та процвітання!
    З повагою Світлана Ряховська, м. Запоріжжя. 30.07.2015
  • Внимание! Говорит Одесса! Шоб моя жизнь была так же интересна, как ваш музей. Иногда простые вещи, собранные в коллекцию, становятся чудом. Дай Вам Бог здоровья и долгих лет жизни. Спасибо за экскурсию и интересную беседу.
    Виктория Пасечник, Роман Цокол. 11.08.2015